Svatební focení

Svatební focení nabízím nejlépe v podobě celodenního balíčku. To zahrnuje focení od příprav nevěsty a ženicha, přes nafocení obřadu, skupinové focení, focení hostiny, krájení dortu, novomanželské focení až po večerní zábavu, první tanec, popřípadě svatební hry. Pokud nemáte o celodenní focení zájem, pak je pro Vás připraven balíček půldenního focení, u kterého si délku focení domluvíte individuálně.

Čas mého příjezdu a místo si stanovíte dle vašeho svatebního harmonogramu. Odjíždím ze svatby po vzájemné domluvě s novomanžely. Většinou po skončení veškerého programu. Je to vždy individuální.

Novomanželské focení trvá přibližně hodinu. Opět záleží na domluvě. Lokalitu hledám tak, aby byla co nejblíž místa svatby, ať zbytečbě neztrácíme čas přejížděním. Pokud máte již lokalitu vybranou, přizpůsobím se. Ideální je pro mě fotit novomanželské fotky spíše k večeru, kdy je lepší světlo pro focení. I hosté na svatbě postrádají novomanželé méně večer, kdy už je atmosféra více uvolněná a zábava je v plném proudu. Opět však záleží především na vás. Je to pouze mé doporučení. V případě deště mám pro novomanželé k zapůjčení deštníky.

Pokud máte nějaký speciální požadavek, co nesmí chybět na fotografiích z vašeho dne, rozhodně to prosím sdělte.

Svatební fotografie odevzdávám v elektronické podobě, a to v plné velikosti. Doba dodání fotografií vám bude upřesněna, zpravidla probíhá do jednoho týdne. Záleží na vytíženosti mé osoby.

Podrobnosti a obsah svatebních balíčků najdete v sekci ceník.

Vaše svatební fotografie budou u mě uloženy po dobu 2 let.

Platba probíhá buď hotově (na předsvatebním focení - viz níže) nebo fakturou (datum vystavení dle dohody, většinou 14 dní před svatbou).

Máte zájem o nafocení jen části svatby? Napište mi a určitě se dohodneme i na ceně.

Pokud máte další dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

Těším se na spolupráci!


Předsvatební focení

V rámci  maxi balíčku nabízím i možnost předsvatebního focení. O co se jedná? Jde o osobní schůzku spojenou s mini focením.

Termín si zvolíte sami, čas preferuji v odpoledních až večerních hodinách. Schůzka trvá cca 1 hodinu. Seznamíme se, řekneme si informace o svatbě a o focení a společně pořídíme okolo 5 snímků.

Na schůzku můžete vzít své děti, své mazlíčky, není problém v ničem. Místo preferuji v přírodě poblíž vašeho bydliště. Na sebe si vemte něco pohodlného, v čem se cítíte dobře. Zkuste se s partnerem či rodinou sladit do max. třech barev. Obuv spíše pohodlná.

A co tím získáte? Na svatbu vám nepřijede cizí člověk s foťákem, ale již dobře informovaný známý fotograf :) A taky samozřejmě pár foteček, které se dají použít například na svatební oznámení.

Využití předsvatebního balíčku není podmínkou pro svatební focení!

Těším se na spolupráci!

FOTOKNIHA

Využijte možnosti nechat si vytvořit fotoknihu přesně na míru. Celou fotoknihu sestavím, pošlu Vám kontrolní video a pokud se Vám bude líbit, pošlu ji do tisku. Pokud ne, společně ji doladíme podle Vás.

Dodání fotoknihy se pohybuje okolo 4 týdnů. Fotoknihu zasílám Zásilkovnou, poštovné je již  zahrnuté v ceně. Cena za fotoknihu se pohybuje podle rozměrů a počtu stran. Nejoblíbenější podoba fotoknihy (rozměr A4, 32 stran) vychází na cca 700 Kč.

Fotokniha je krásná vzpomínka nejen pro Vás, ale je vhodná i jako dárek pro Vaše nejbližší.

Pokud Vás nabídka zaujala, domluvte si přes kontaktní formulář výrobu fotoknihy. Těším se na spolupráci!

Podívejte se na ukázku fotoknihy zde: