Těhotenské focení

Těhotenské focení může probíhat v přírodě nebo u vás doma. Záleží pouze na vás. Také se může fotit pouze nastávající maminka, nastavající rodiče nebo celá rodinka i s dětmi. Vše je na vzájemné domluvě.

V každém případě mám pro vás pár rad, než vyrazíte na focení. Pro nastávající maminky doporučuji úplé tričko/tílko nebo šaty světlejší barvy. K tričku/tílku pak tmavší kalhoty, případně rifle. V úplých věcech krásně vynikne těhotenské bříško. Ideální je, když si na focení vezmete třeba dva až tři outfity. Oblečení by mělo být především pohodlné, ať se cítíte dobře. Pokud se fotí i partner/rodina, pak prosím slaďte oblečení do maximálně tří barev. Ti z vás, kteří milují doplňky (klobouky apod.), rozhodě je nenechávejte doma.

Důležité je také nezapomenout vzít s sebou fotku z ultrazvuku, či nějaké drobnosti z výbavičky pro miminko (dudlík, hračku, botičky,...).

V případě zájmu můžu zapůjčit botičky, těhotenské šaty či jiné rekvizity.

Pro těhotenské focení si můžete vybrat z mých tří balíčků, které najdete v sekci ceník. Pokud máte další dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

Platba probíhá hotově před zahájením focení.

Těším se na spolupráci!